Vi tilbyr fleksibilitet i bredden, fra 170 cm til 210 cm, eller tilpasset dine spesifikke behov, noe som muliggjør sømløs integrasjon i forskjellige badematdesign. Som et make-to-order-produkt er hver rull med tømrerworm fløyels fast stoff strikket med presisjon, og bruker avanserte teknikker som opprettholder vårt engasjement for overlegen håndverk.
Dette stoffet er ideelt for badematter, og kommer i en rekke solide fargede farger, og sikrer livlige fargetoner som motstår å falme over tid. Vår minimum bestillingsmengde på 500 kg per farge gjenspeiler vår dedikasjon til å imøtekomme både store produksjoner og skreddersydde prosjekter. Pakket praktisk i ruller, blir hver stoffgruppe omhyggelig inspisert for å oppfylle våre strenge standarder før levering.
Med en rask behandlingstid på 15-20 dager, prioriterer vi effektivitet uten at det går ut over kvaliteten, og sikrer at ordrene dine blir oppfylt omgående. Enten for bolig- eller kommersielle applikasjoner, står vår Carpenterworm Velvet Solid -stoff som et kjennetegn på luksus og funksjonalitet, og lover å berike enhver tekstilsamling med hjemmet med sin mykhet og varige appell.
| Produktnavn | Carpenterworm fløyelsstoff |
| Varemodellnummer | 100082 |
| Materiale | 100% polyester |
| Vekt | 580GSM |
| Bredde | 170/190/210cm eller tilpasset |
| Haughøyde | 5mm |
| Forsyningstype | Make-to-Order |
| Teknikk | Strikket |
| Bruk | Badematte |
| Farge | Solid farget |
| Moq | 500 kg/farge |
| Trekk | Myk, raggete |
| Pakke | Med ruller |
| Leveringstid | 15-20dager |

Zhejiang Benyi Textile Technology Co., Ltd. er en Carpenterworm Velvet Solid Stoff leverandør og produsent i Kina, som ligger i Shaoxing, kjent som "World Textile Capital". Selskapet er forpliktet til produksjon av nye tekstilteknologier, med fokus på økologisk og miljøvern og forbedrer forbrukernes helseopplevelser.
Vårt firma spesialiserer seg på tepper, teppestoffer og ferdige produkter. Ved å kombinere bunn og overflate, bryter det den tradisjonelle produksjonsmodus for høye produksjonskostnader og lav effektivitet i teppeindustrien, noe som gjør teppeproduksjonen enklere og mer effektiv. Bene har sine egne veving, farging/utskriftsfabrikker og ferdige teppeforedlingsfabrikker, slik at vi kan kontrollere hele produksjonskjeden, holde god kvalitet og ledetid. Med et team på over 20 stoffingeniører utvikler vi nye teppestoffer hvert kvartal basert på markedstrender og kan også tilby tilpassede tjenester i henhold til våre kundekrav. Våre tepper og tepper er egnet for forskjellige scenarier, inkludert stuer, soverom, bad, kjøkken, innganger og avkjørsler og mer. Vi er stolte av å tilby produkter av høy kvalitet og utmerket kundeservice, og målet vårt er å bli et ledende teppe- og teppeprodusent i Kina og til og med globalt. Det kan vi også engros Carpenterworm Velvet Solid Stoff i bulk. Vi har eksport over hele verden._00.jpg)

Hva du trenger å vite før du begynner å rengjøre et teppe hjemme Rengjøring av et teppe hjemme er helt mulig med riktig tilnærming - men metoden som fungerer vakkert på ett teppe kan permanent skade et annet. Før du tar en...
View MoreHvorfor plassering av teppeplassering er nøkkelen til et godt designet rom Et teppe kan forvandle et soverom fullstendig - men bare når det er riktig plassert. Dårlig teppeplassering er en av de vanligste interiørfeilene, ...
View MoreHvorfor området til et teppe betyr mer enn du tror Å velge riktig teppe går langt utover å velge en farge eller et mønster du liker. En av de vanligste – og kostbare – feilene huseiere gjør er å velge et teppe som har feil...
View More